Lázeňské střešní apartmá

Apartmá pro 2 osoby

Ikona wi-fiIkona kávaIkona fénIkona klimatizace
Vybavení:

prostorný obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout, jídelna, ložnice s manželskou postelí, vlastní terasa s výhledem na Náměstí Svobody, vlastní sauna a koupelna se sprchovým koutem i vanou

Služby:

Wi-Fi v ceně
Klimatizace
Sauna
Možnost parkování v blízké garáži

Jedinečné střešní apartmá nabízí prostorný obývací pokoj spojený s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou volně navazující na útulnou ložnici. Po celé délce apartmánu je k dispozici vlastní terasa s výhledem na Náměstí svobody. V další části apartmánu jsou k dispozici privátní lázně se saunou, tropickou sprchou a vlastní vanou. K dispozici je také kávovar, klimatizace, wifi, fén, horkovzdušná trouba, lednice, sporák a varná konvice.

Ve střešním apartmá zažijete jedinečnou lázeňskou atmosféru. Čeká Vás sauna, tropická sprcha, prostorná vana, vlastní terasa s výhledem přímo na Náměstí Svobody a mnoho dalších překvapení. Městské lázně hrály v historii Brna důležitou roli. Mnoho z nich bylo otevřeno už ve třicátých letech. Brňané v té době využívali veřejné lázně místo vlastních koupelen. Tuto atmosféru můžete zažít v 7. patře u Tomana.

Lázeňský apartmán